Beisya Sabunu Türleri
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Beisya Sabunu Türleri

Beisya Sabunu, Her cilt tipi için ayrı ayrı üretilen beisya sabunu cildi kurutmadan derinlemesine temizler. Yağlı cilt türlerinde cilde zarar vermeden ve cildi kurutmadan nem dengesini sağlayarak temizlik sağlarken, kuru cilt tipleri için ise içeriğindeki E vitamini sayesinde cildi nemlendirerek, bakteri ve mikroplardan arındırır. Ayrıca bu sabunun sadece kuru ve karma cilt tipleri ya da yağlı cilt tipleri için değil, tüm cilt tipleri için ve bebek ciltleri için de ayrı ayrı ürettiği sabunlar vardır. Her cilt tipinin kendi özgü bir yapısı ve deri tipi vardır. Deride bulunan gözeneklerin hasar görmemesi ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için, kullandığınız sabunun cilde uyum sağlaması da oldukça önemlidir. Bu nedenle beisya her cilt tipine uygun olan sabunu üretmiştir. Tamamen doğal olan beisya sabunu cildi derinlemesine temizlerken aynı zamanda cildi besler ve canlılık kazandırır.


Beisya Tolerans Sabunu: Toleranssız ve hassas olan ciltler için özenle hazırlanan günlük temizlik bakımı sağlar. Beisya sabunu sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere hassas olan cildinize uygulayın. Önceliklesabunu elinizde iyice köpürterek nemli olan cilde uygulayın. Cildin nemlenmesi için, sabunu kullanmadan önce cildi su ile yıkayarak nemlendirin. Böylelikle busabunun deri altına temas ederek derinlemese ölü hücrelerden arındırmasına yardımcı olur.

Beisya Acnx Sabun: beisyanın acnx sabunu özellikle yağlı olan ciltlerin günlük bakımı için tasarlanmış özel bir sabundur. Yağlı olan cildi ölü hücrelerden arındırarak ve derinlemesine temizlerken aynı zamanda içeriğinde E vitamini sayesinde de cildi kurutmadan nemlendirir. Böylelikle cildin nem oranı dengelenmiş olur. Beisya acnx sabunu cilde uygulamadan önce cildi su ile nemlendirerek bir süre bekleyin. Daha sonra bu sabunu köpürterek cilde masaj yaparak uygulayın. Cildi durulamadan önce birkaç dakika kadar bekletin. Daha sonra durulayın. Beisya acnx sabunu sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere düzenli olarak cilde uygulayın. Düzenli kullanımlarda beisya sabunu ciddi olumlu sonuçlar vermektedir.

Beisya Exe Sabun: bu sabunun bir türü olan bu sabun kuru ve yıpranmış olan cilt tipleri için özel olarak üretilmiştir. Kuru ve yıpranmış ciltlerin günlük bakımını sağlamakta yardımcı olan beisya exe sabun, cildi derinlemesine temizlerken aynı zamanda cildi nemlendirerek, cildin nem dengesini koruyarak kurumasını engeller. Beisya sabunu uygulama şekli diğer cilt tiplerine uygun olansabun türleri ile uygulama türü aynıdır. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere nemli olan cilde uygulayın.

Beisya Comedone Sabun: bu sabunun da cilde en uygun olan cilt tipi, karma olan cilt tiplerinin günlük temizlik bakımını sağlamak için özel olarak hazırlanmıştır. Her cilt tipine uygun olan beisya comedone sabunu cildi derinlemesine temizlerken aynı anda cildi besler ve canladırır. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere beisya sabunu ile cildinizin günlük bakımını sağlayın.

Beisya Sabun Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Meyve Sabunu Yapımı

Meyve Sabunu Yapımı

Haber Bülteni

Güncel

Sabun Üretimi

Sabun Üretimi

Güncel

Otacı Sabun Özellikleri Nelerdir?

Otacı Sabun Özellikleri Nelerdir?