Oriflame Sabun Orfilame Sabun Çeşitleri
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Oriflame Sabun Orfilame Sabun Çeşitleri

Orfilame sabun, Orfilame temizlik ve bakım ürünleri üreten ve pazarlayan bir şirkettir. Orfilame sabun da üretilen bu ürünlerden biridir. Bu ürüne ve diğer ürünlere ulaşabilmek için bir orfilame danışmanı ile irtibata geçebilirsiniz. Sanal ortamda da orfilame sabun çeşitlerinden oluşan kataloglardan sipariş edebilirsiniz. Kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme ile kargo şirketleri ile temin edebilirsiniz. Her cilt tipine uygun orfilame sabunu bulunur. Günlük kullanıma uygun orfilame sabunlarını uygun fiyatlarla indirimli günlerini takip ederek alabilirsiniz.

Orfilame sabun çeşitleri
  • Lavanta ve incir özlü orfilame sabun, güzel kokusu ve içeriğinde bulunan lavanta ve incir özü ile orfilame sabun çeşitlerinden çok sevilen ve satılan bir üründür. Özellikle yağlı cilt tipine sahip kişilerin tercih ettiği bu sabun yağ oranını dengeleyerek akne ve sivilce oluşumunu da azaltmaktadır.
  • Silk Beauty White Glow orfilame sabun, cilt tonu karma olan kişilerin tercih ettiği bir üründür. Kiraz çiçeklerinin güzel kokusu gün boyu sizinle kalarak ferahlamanıza yardımcı olur. Bu sabun cildinizi sadece arındırmakla kalmaz formülündeki ipek proteinleri ve dut özleri ile cildinizi yumuşatır. Cilt ton renginde açılma sağlayarak, daha açık bir ten rengine kavuşmanıza yardımcı olacaktır.
  • Alovera ve karpuzlu sabun, muhteşem kokusu sayesinde cilt ve banyo sabunu olarak ciddi sayıda satılmaktadır. Orfilame sabun çeşitlerinden biri olan alo Vera ve karpuzlu sabun içindeki aloe vera sayesinde onarma etkisine de sahip. Sabunu kullananlar çok memnun ve elinde siil olanlara tavsiye edilmektedir. Nemlendirici etkisi ile aloe vera, gliserin ve karpuz özleri ile geliştirilmiş sabun cildinizi kurutmadan arındırır. Günlük kullanım için uygun bir sabundur.

Oriflame Sabun Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Sabun Yapımı Nasıl Olur?

Sabun Yapımı Nasıl Olur?

İlginizi Çekebilir

Meyve Sabunu Yapımı

Meyve Sabunu Yapımı

Haber Bülteni

Güncel

Sabun Çeşitleri Nelerdir?

Sabun Çeşitleri Nelerdir?