Amway Ballı Sabun Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Amway Ballı Sabun Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Amway Ballı Sabun, Yüzde yüz doğal baldan üretilen bir sabundur. Bal arılar tarafından üretilir. Balın rengi, baldaki şeker oranı balın elde edildiği çiçeklerle ilgili bir durumdur. Bu nedenle her balın tadında farklılıklar vardır. Başlı başına bir şifa kaynağı olan bal, aynı özellikleri cilt üzerinde de sağlar. Bal yemek insan vücudu için ne kadar faydalı ise Amway Ballı Sabunu kullanmak da cilt içi o kadar faydalıdır. Amway ballı sabunu düzenli kullandığınız zaman ciltteki değişime inanamayacaksınız.

Amway Ballı Sabun Faydaları Nelerdir?
  • Bal antibakteriyel bir özelliğe sahip olduğu için sivilce, akne ve yaraların iyileşmesini sağlar.
  • Cildi derinlemesine temizler, yumuşatır ve cilde zarar veren bakterilerin çoğalmasını engeller.
  • Amway ballı sabun sayesinde yağlı bir cilt sorunundan kurtulabilirsiniz. Çünkü bal ciltteki yağı emer ve yağı dengeler.
Amway Ballı Sabun Kullanımı
  • Bir miktar suyla iyice amway ballı sabunumuzu köpürtelim ve cildimize sürelim, yaklaşık üç dakika kadar beklettikten sonra ılık suyla durulayalım. Cildi durularken ılık su kullanılması cildi yumuşatmak için önemli bir faktördür.
  • Mesela ayak topuklarınızdaki çatlakları amway ballı sabunla düzeli olarak yıkadığınızda yaralarınızın nasıl düzeldiğini göreceksiniz. Bal sayesinde hem yumuşaklık kazanacak hem de rahatlayacaksınız.
  • Amway ballı sabunla selülitlerinizden kurtulmak için de kullanabilirsiniz. Selülitli bölge için düzenli olacak amway ballı sabunu köpürtüp kullanmak oldukça faydalıdır.

Amway Ballı Sabun Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Sabunun Zararları Nelerdir?

Sabunun Zararları Nelerdir?

Haber Bülteni

Güncel

Kükürtlü Sabun Faydaları Nelerdir?

Kükürtlü Sabun Faydaları Nelerdir?

Güncel

Sabun Boyasının Hazırlanışı

Sabun Boyasının Hazırlanışı