İnci Tozu Sabunu Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024

İnci Tozu Sabunu Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

İnci Tozu Sabunu, İçerisinde bulunan inci tozu sayesinde vücudun en güçlü antioksidan enzim biriminin aktivitesini artıran ve peroksidasyon, vücudun en yıkıcı yaşlanma sürecini azaltan çok güçlü bir antioksidandır. İnci proteinleri yeni kemik büyümesini uyarır ve kemik yoğunluğunu artırır. İnci tozu sabununda bulunan inci tozu proteinleri DNA'nın vücudun kalsiyum düzenlenmesinde rol oynayan kendi DNA kısmına benzer. İnci tozu sabunu ile metabolizmanızın hızlanacak olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Cilt akneleri ve sivilceler için kullanabileceğiniz inci tozu sabunu çok faydalı bir sabun çeşitlerinden biridir. İnci tozu sabunu sayesinde cildiniz yenilenecek ve cildin gençleşmesine katkıda bulunmuş olacaktır.

İnci Tozu Sabunu Nelere Faydalıdır
  • Hücre yenilenmesine sağlar
  • Cilt metabolizmasını hızlandırır
  • Kırışıklıkların önler
  • Cildin parlaklık kazanmasına yardımcı olur
  • Cildin elastik kazanmasını sağlar
  • Aknelerin küçülmesine yardımcı olur
  • Doğal cilt rengini korur
  • Ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olur
  • Çilleri azaltır
  • Sivilcelerin yok eder
İnci tozu sabunu özellikle çok yağlı ciltlerde daha etkilidir. İlk kullanımlarda sivilceleriniz artabilir bu sizi korkutmasın iki hafta boyunca düzenli olarak günde iki defa yüzünüzü sabunlamak ve köpüklerin sönmesini bekleyerek ılık su ile durulamanız gerekmektedir. İnci tozu sabununu sürer sürmez durulamak yanlış olur ve etkisi olmaz. İki hafta düzenli olarak inci tozu sabunun kullandıktan sonra cildinizdeki farkı ve sivilcelerin kırışıklıkların gittiğini fark edecek olmanız şimdiden mutlu haber olduğunu bilmeniz gerekmektedir. İnci tozu sabununu internet üzerinden sipariş verebilir veya eczaneden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

soru

Ebru

26 Mayıs 2024 Pazar

Ben kullandım bunu bana hediye geldiği için kullanmıştım ve inanılmaz birşey her gece yüzümü yıkayıp uyudum her gün nasıl yüz renginin açılıp temizlendiğini hissedebiliyorsunuz

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Ebru Hanım, yorumunuz için teşekkürler! Deneyiminizi paylaştığınız için çok memnun oldum. Ürünün bu kadar etkili olması harika bir şey. Sizin gibi olumlu geribildirimler almak bizleri çok mutlu ediyor. Teşekkür ederiz!

soru

Bilinmeyen

13 Nisan 2024 Cumartesi

Bu sabun tüy yapıyor mu ? Bende yaptı çünkü . Ya da başka neden den dolayı mı? Lütfen cevap verin

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Merhaba Bilinmeyen,

Sabunun tüy yapma gibi bir etkisi genellikle yoktur. Tüylenme, genetik faktörler, hormonlar veya diğer cilt bakım ürünleri gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir. Eğer endişeleriniz varsa bir dermatologa danışmanız iyi olabilir.

Sevgiler,

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Sabun Ağacı Ekimi ve Bakımı

Sabun Ağacı Ekimi ve Bakımı

Güncel

Bebek Sabun Tozu Nasıl Yapılır?

Bebek Sabun Tozu Nasıl Yapılır?