Dove Sabun Çeşitleri Nelerdir?
15 Mayıs 2024

Dove Sabun Çeşitleri Nelerdir?

Dove Sabun Çeşitleri; Dove, piyasadaki diğer ürünlerden farklı, nemlendirici krem içeren, cildi kurutmayan özelliği ile tercih edilen bir sabun türüdür. Ben de evimde dove sabun çeşitlerinin hepsini kullanmış biri olarak dove sabun çeşitleri hakkında bilgi vermek isterim. Gerçekten normal sabunlar gibi kurutmuyor ve ayrıca el kremi kullanmamıza gerek kalmıyor. Dove sabunun farklı koku ve özelliklerden oluşan oldukça fazla çeşidi var. Şimdi bu çeşitleri açıklayalım.

Dove Beauty Bar Ürünleri

Cream Bar Restore Sabun (Go Fresh); Dove sabunu; İncir kokusu ve portakal çiçeği kokusu içermektedir. Cilde tazelik verir. Dörtte bir nemlendirici kremden oluşmuştur. Hassas temizleyiciler ile cildin doğal nemini korumasını sağlar. Her gün kullanıma uygun bir dove sabun çeşididir. Cilde yenilenme, yumuşaklık, nem, canlılık ve tazelik hislerini verir.

Cream Bar Original Sabun; Dove sabunu; dörtte bir oranında nemlendirici krem içermektedir. Çok hafif ve hoş kokusu vardir. Cildi temizleyici, yumuşatıcı, cilde pürüzsüz bir görünüm veren ve cildin sağlıklı görünmesini sağlayan özelliklere sahiptir. Normal sabun gibi cildi kurutmamaktadır. Yüz, eller ve vücudumuzda her gün kullanabiliriz. Dove sabun cream bar original, içeriğindeki nazik temizleyiciler ile cildin doğal nemine zarar vermez. Ayrıca cildin doğal nemini korumaktadır. Ciltteki besleyici maddeleri yenilemektedir. Dove 'un bu sabun çeşidini kullanırken isterseniz cildinize faydasını test edebilirsiniz. Yedi gün kullanımdan sonra cildinizdeki değişikliği ve canlılığı fark edeceksiniz.

Cream Bar Coconut Sabun; bu dove sabun çeşidi; Hindistan cevizi sütünün rahatlatan parfümünü ve yasemin yapraklarının kokusunu içermektedir. Çok hoş bir kokuya sahiptir. Nemlendirici formülde yapılmıştır. Ciltte pürüzsüzlük, ışıltı ve yumuşaklık oluşturur. Her gün kullanılabilir. Cildimize hissedilir bir rahatlık ve zindelik verici özellikleri vardır.

Cream Bar Exfoliating Sabun (Yumuşak Peeling); Dove gentle exfoliating bar ölü derinizi nazik bir şekilde soyarak yumuşak, sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar. Cildin tahrişini ve kuruluğunu azaltarak temizler. Dörtte bir nemlendiricili kremden oluşmaktadır. Besleyici, yumuşatıcı ve pürüzsüzlük verici etkileri vardır. Bir peeling ürünü olarak bu ürün; cildimizi mat ve cansız görünümünden uzaklaştırarak temizleyip doğal neminin korunmasını sağlar. Makyaj veya kremleme öncesi peeling temizliği faydalı olacaktır.

Cream Bar Revive Sabun (Go Fresh); bu dove sabun çeşidi; nar ve limon çiçeğinin kokularını içerir ve cilde canlılık verir. Nar ve limon çiçeği parfümü ile zenginleştirilmiş bu sabun ile cilt yumuşak, pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazanır. Bu kokuyu çok seveceksiniz. Cildimiz ferahlar ve enerji kazanır.

Cream Bar Fresh Touch Sabun (Go Fresh); bu dove sabun çeşidi; salatalık ve yeşil çayın ferahlatıcı kokusunu içermektedir. Normal sabunlar gibi cildi kurutmaz. Cildin doğal nemini korumasına yardım eden dörtte bir nemlendirici kremden oluşmaktadır. Her gün kullanıma uygun bir sabundur.

Go Fresh Sabun: Dove go fresh ürünlerinde; siyah incir, portakal çiçeği, nar çiçeği, limon çiçeği gibi çiçek kokuları kullanılmıştır. Bu ürün serisi, canlı kokuları bize sunarken aynı zamanda ihtiyacı kadar cildi beslemektedir. Bu seri; nazik bir bakım yaparken cildi canlandırmaktadır.

Sıvı Dove Sabun Çeşitleri

Beauty Cream Wash Sıvı Sabun; Dörtte bir nemlendirici kremden oluşur. Ellerinizin yumuşacık ve pürüzsüz olmasını sağlar. Cildinize nazik bir bakım ve temizlik sağlar. Gözler ile temasından kaçınınız.

Fresh Touch Sıvı Sabun; bu dove sıvı sabun çeşidi; salatalık ve yeşil çay kokusundan oluşmaktadır. Nazik bir bakım sağlamakta ve cilde ışıltı katmaktadır. Gözler ile temasından kaçınınız.

Silk Glow Sıvı Sabun; bu sıvı el sabunu ellerinizi besleyerek ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur. Mavi orkide parfümü içerir. Dörtte bir nemlendirici krem içerir. Yumuşak ve pürüzsüz bir el bakımı sunar. Gözler ile temasından kaçınınız.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Editörün Seçtiği

Beisya Sabunu Türleri

Beisya Sabunu Türleri

Haber Bülteni