Nilera Okyanus Gliserinli Sabun Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Nilera Okyanus Gliserinli Sabun Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Nilera okyanus gliserinli sabun, Piyasada güvenerek satın alınabilecek katkısız ve organik sabun bulmak oldukça zordur. Kimyasallara maruz kalmamak için artık herkes doğal ürünler kullanmak istiyor. Nilera okyanus gliserinli sabun da bunlardan bir tanesidir. Katkısız yüzde yüz bitkisel sabunlar kullanmak isteyenler rahatlıkla tercih edebilir.

Nilera okyanus gliserinli sabun yüzde yüz doğal yağlardan üretilmiş, derinlemesine nemlendirici özelliğine sahip, piyasa kalitesinin üstünde bir sabundur. Şeffaf ve mavi rengi ile göze hitap eden
Nilera okyanus gliserinli sabunu yağlı ve problemli ciltlerin kullanımına uygundur.

Eczanelerden satın alabileceğiniz bu ürünü kullandığınızda oldukça yumuşak ve ferah bir his bırakarak uzun vade kullanımda siyah nokta ve sivilce yerini porselen gibi bir cilde bırakıyor. Hoş kokusuyla başınızı döndürecek bu sabun ayrıca yüzünüzde gerginlik hissi bırakmadan doğal bir nemlendirme özelliği sağlıyor. Cilt gözeneklerini derinlemesine temizleyerek kusursuz bir güzellik sağlar. Okyanus suyu ve yosun içeriğine sahip sabun cildi duru ve berrak yapar. Cildin Ph dengesi ile uyumludur ve cildin nem dengesini sağlar, cildi parlatmaz ya da matlaştırmaz. İçeriğinde ihtiva ettiği yüzde elli gliserin oranı ile cildi onarmaya yardımcı olur. Bölgesel akne performansı oldukça iyidir.

Ayrıca içerisinde Hindistan cevizi yağı ve palmiye yağı bulunur. Böylece Hindistan cevizi yağı cildinizde kusursuz bir nemlenme sağlarken palmiye yağı da içinde ihtiva ettiği yüksek derecede E vitamini ile cildi besler ve güzelleştirir.

Nilera okyanus gliserinli sabun nasıl kullanılır?

Kullanımı oldukça basit olan Nilera okyanus gliserinli sabunu yüzünüze masaj yaparak uygulamanız yeterli. Sonrasında sabunu cildinizde bekletmeden ılık su ile durulayın. Günlük kullanımı uygundur. Günde 2 defa sabah akşam olmak üzere uygulayı.

Nilera Okyanus Gliserinli Sabun Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Sabun Tozu Nasıl Yapılır?

Sabun Tozu Nasıl Yapılır?

Haber Bülteni